Warsztaty rozwoju osobistego

Warsztaty są kierowane do osób zainteresowanych rozwojem osobistym i wszystkich zainteresowanych problematyką psychologiczną. Z oferty warsztatów może skorzystać każdy, kto czuje potrzebę rozwoju i jest otwarty na nowe wyzwania.

Warsztaty prowadzone są w oparciu o doświadczenia własne i mogą stać się elementem zmiany swojego życia poprzez wewnętrzną pracę nad sobą. Spotkania oparte na procesach grupowych stanowią doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów z osobami o podobnych zainteresowaniach, problemach.

Wydarzenia tego typu są zróżnicowane pod względem czasu. Niektóre są realizowane w ciągu kilku godzin lub jednego dnia (zwykle w weekendy), a inne, trwają kilka tygodni.

Ważne jest też to, że warsztaty są stosunkowo niewielką inwestycją finansową, a liczba grup jest kameralna – zwykle od 6 do 8 osób – co pozwala na budowanie kontaktu i skuteczną komunikację między uczestnikami a prowadzącym.

Oferta aktualnych warsztatów, wraz z terminami, zamieszczana będzie regularnie w niniejszej zakładce oraz na stronie WYDARZENIA, a także na facebook`u.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam Państwa do kontaktu:

Tel.: 510 563 632

e-mail: terapiakucharzak@gmail.com